Opis Ogólny Dane techniczne Drukuj
Brady BBP 31

Utwórz własne znaki bezpieczeństwa wtedy, kiedy potrzebujesz. Możliwość tą oferuje BBP31, graficzna drukarka przemysłowa, z którą za pomocą ponad 221 wbudowanych znaków i symboli zapisanych w bibliotece, bardzo łatwo utworzysz własne znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, etykiety, oznakowanie rurociągów itp. Drukarka jest szybka, niezawodna i profesjonalna. Duży wyświetlacz dotykowy umożliwia użytkownikowi łatwą i szybką obsługę. BBP31 jest wpełni zgodna z systemem Windows, ale funkcjonuje również bez podłączenia do komputera, ponieważ ma własną klawiaturę. Używanie drukarki BBP31 wraz z polskojęzycznym programem MarkWare i materiałami Brady zagwarantuje Państwu możliwość tworzenia znaków o wysokiej jakości i trwałości.

INTELIGENTNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
Wystarczy umieścić w środku materiał i taśmę, a drukarka zajmie się resztą. Dzięki zastosowaniu technologii MiniChip materiały eksploatacyjne same informują drukarkę o rodzaju i formacie etykiety.

MOŻLIWOŚĆI. MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI
Drukarka wykonuje różnorodne etykiety nawet z gwarantowaną trwałością nawet do 10 lat. Użytkownik ma do dyspozycji winyl, poliester, etykiety magnetyczne, odblaskowe, samolaminujące, do przeklejania.

ULOTKA BBP31 - PDF (POL)


KATALOG BBP31/BBP33 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt