Opis Ogólny Dane techniczne Drukuj
Brady BBP 37

Drukarka znaków i etykiet BBP37 firmy Brady umożliwia projektowanie znaków i etykiet w wymaganych kolorach i kształtach, dzięki czemu lepiej pełni ona swoją funkcję w zakładzie i dostępna jest zawsze, gdy zajdzie potrzeba jej użycia. Dzięki doskonałej jakości kolorowego druku, opcjom wycinania różnych kształtów i niezwykle wysokiej prędkości druku po jakimś czasie niemożliwe do wyobrażenia będzie funkcjonowanie bez tego urządzenia.

Ponieważ bezpieczeństwo i wydajność dla naszych klientów są zawsze na pierwszym miejscu, wprowadziliśmy nowy standard projektowania znaków i etykiet przeznaczonych do tego, aby zwracać uwagę i ostrzegać. Dzięki skutecznemu użyciu elementów wizualnych w środowisku pracy można przecież wejść na wyższy poziom organizacji pracy w zakładzie, przekazując pracownikom potrzebne informacje w łatwo przyswajalnej formie wizualnej.

Wielokolorowy druk

Drukowane znaki i etykiety, które bardziej wyróżniają się spośród innych elementów, wykazują wyższą skuteczność i łatwiej je zapamiętać.
Kolor to czynnik, który ma podstawowe znaczenia dla skutecznej poprawy bezpieczeństwa i wydajności w miejscu pracy.

Wycinanie kształtów

Rewolucyjny, wbudowany w drukarce BBP37 układ plotter-obcinak XY.
Możliwość wycinania kształtów i tekstów lub docięcia arkusza wokół komunikatu, dzięki czemu można tworzyć znaki i etykiety, które świetnie wyglądają i idealnie wpasowują się w miejsce ich zastosowania.

Projektowanie znaków i etykiet bez wysiłku

Intuicyjne funkcje drukarki pozwalają na łatwe projektowanie znaków i etykiet nawet osobom, które normalnie się tym nie zajmują.
Drukarka ta jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk wielu użytkowników, dla centralnych lokalizacji i działań podejmowanych w ramach filozofii lean/5S.
Kompatybilność z wysokiej jakości pakietem aplikacji do projektowania etykiet Brady Workstation zwiększa dodatkowo jej zakres zastosowań.

Automatyczna konfiguracja etykiet

Drukarki odczytują najważniejsze informacje z kasety, a następnie automatycznie ją konfigurują, co umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie drukowania.
Pozwala to uniknąć kalibracji lub marnowania materiału, prób na etykietach z różnymi prędkościami druku/temperaturą drukowania i oznacza brak konieczności poruszania się po kolejnych ekranach w celu wybrania etykiety, a także oszczędności na czasie konfiguracji wymiarów znaku lub tekstu.

Zmiana materiałów eksploatacyjnych w 20 sekund

„Wkładane” taśmy i etykiety oznaczają, że nie będzie już problemów z prowadzeniem taśmy, montażem rdzenia, korektą czujnika czy kalibracją.
Dzięki temu zadania druku można wykonywać szybciej i mieć więcej czasu na inne aktywności.

Prędkość druku 12,7 cm na sekundę

Szybkie przetwarzanie i wysoka prędkość druku oznaczają, że nie trzeba już tracić czasu na oczekiwanie na gotowe etykiety.

ULOTKA BBP35/BBP37 - PDF (POL)

KATALOG BBP35/BBP37 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt