Opis Ogólny Dane techniczne Drukuj
Brady BBP 30

Utwórz własne znaki bezpieczeństwa wtedy, kiedy potrzebujesz. Możliwość tą oferuje BBP30, graficzna drukarka przemysłowa, z którą za pomocą ponad 221 wbudowanych znaków i symboli zapisanych w bibliotece, bardzo łatwo utworzysz własne znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, etykiety, oznakowanie rurociągów itp. Drukarka jest szybka, niezawodna i profesjonalna. BBP30 jest w pełni zgodna z systemem Windows. Używanie drukarki BBP30 wraz z polskojęzycznym programem Brady Workstation i materiałami Brady zagwarantuje Państwu możliwość tworzenia znaków o wysokiej jakości i trwałości.

INTELIGENTNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
Wystarczy umieścić w środku materiał i taśmę, a drukarka zajmie się resztą. Dzięki zastosowaniu technologii MiniChip materiały eksploatacyjne same informują drukarkę o rodzaju i formacie etykiety. Stosowane są te same materiały eksploatacyjne co w drukarce BBP31 (katalog).

MOŻLIWOŚĆI. MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI
Drukarka wykonuje różnorodne etykiety nawet z gwarantowaną trwałością nawet do 10 lat. Użytkownik ma do dyspozycji winyl, poliester, etykiety magnetyczne, odblaskowe, samolaminujące, do przeklejania.

ULOTKA BBP30 - PDF (ENG)


KATALOG BBP31/BBP33 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt