Opis Ogólny Dane techniczne Drukuj
BradyJet J5000

BradyJet J5000 umożliwia błyskawiczny druk znaków bezpieczeństwa, etykiet systemu lean i znaczników rur zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem na terenie zakładu. Pierwsza drukarka atramentowa Brady łączy w sobie wysoką prędkość pracy i możliwość wydruku w kolorze z szeroką gamą trwałych materiałów przeznaczonych do drukowania znaków bezpieczeństwa do stosowania we wnętrzach.

Nowa kolorowa drukarka etykiet BradyJet J5000 drukuje w kolorze znaki bezpieczeństwa i systemu lean, logotypy i zdjęcia w jakości fotograficznej. Najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o przyciąganie uwagi, osiągają kolorowe komunikaty w wysokiej rozdzielczości i kolorze, a fakt ten może mieć decydujące znaczenie w skutecznym ostrzeganiu współpracowników przed potencjalnymi zagrożeniami za pomocą znaków bezpieczeństwa i znaczników rur, a także pomóc pracownikom na linii produkcyjnej w podejmowaniu efektywnych decyzji dzięki oznaczeniom systemu lean.

Trwałe oznaczenia

Drukarka BradyJet wykorzystuje technikę atramentową do zadruku trwałych, winylowych i poliestrowych znaków i etykiet firmy Brady. Te samoprzylepne materiały, dostępne w formatach od 5,08 do 20,32 cm, pozwalają na szybki druk i łatwe nanoszenie tuszu na potrzeby znaków bezpieczeństwa, oznaczeń systemu lean i znaczników rur stosowanych we wnętrzach.

Oszczędność czasu

BradyJet może w jednym cyklu drukować trwałe, kolorowe znaki i etykiety z maksymalną prędkością 15 cm na sekundę. Znaki i etykiety można szybko i samodzielnie zaprojektować korzystając z komputera i aplikacji z platformy Brady Workstation. W połączeniu z aplikacjami dostępnymi na Brady Workstation BradyJet staje się doskonałym urządzeniem peryferyjnym dla każdej firmy potrzebującej szybko rozszerzyć lub odświeżyć stosowane znaki bezpieczeństwa, etykiety systemu lean lub znaczniki rurowe w wersji kolorowej i w wysokiej rozdzielczości.

BROSZURA BradyJet J5000 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt